Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

Na cesty i pro přepravu věcí obvykle stačí osobní automobil – až na chvíle, kdy už se náklad zkrátka nevejde. Pokud nevlastníte firmu s vlastním vozovým parkem a většími vozidly k dispozici, stává se taková situace noční můrou. Stěhování v rámci České republiky nebo Evropské unie, delší cesta k moři, převoz zboží, doprava čerstvě koupeného nového nábytku domů, odvoz materiálu na stavbu vysněného domku – to všechno vyžaduje dodávku.

Pro takové případy jsme tu my, Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix a máme pro vás spolehlivé řešení.

Poskytujeme bezchybný servis

Jsme Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix a máme více než dvanáct let zkušeností s poskytováním služeb na trhu. Jsme efektivní, rychlí, profesionální a naše ceny jsou velmi přívětivé. Naši klienti si chválí náš přístup, spolehlivost, pečlivě udržovanou čistotu vozidel včetně vnitřního prostoru, což u jiných půjčoven není samozřejmost. Naše dodávky jsou pravidelně servisované a za jejich technický stav ručíme.

Výhody půjčené dodávky

Pokud se člověk obrací na přátele, kteří dodávku vlastní, nemusejí mít čas nebo možnost pomoci. Naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix je tady vždycky. Stačí si vybrat vozidlo, které vám vyhovuje velikostí (nabízíme velké, malé i střední) a domluvit se na datu a hodině. Dodávku si můžete vyzvednout sami, nebo vám ji přistavíme na zadanou adresu – po celém Brně zdarma! Zapůjčení lze uskutečnit sedm dní v týdnu – tedy i během víkendů – a i tehdy jsou zaměstnanci firmy k sehnání na pracovní telefonu.

Takové půjčené vozidlo se velmi vyplatí především začínajícím podnikatelům a drobným živnostníkům, kteří se díky nám nemusejí spoléhat na úvěr od banky, bez něhož by si potřebný dopravní prostředek většinou nemohli pořídit.

Pokud byste shledali, že se vám dodávka hodí při vaší práci každodenně, nabízíme operativní leasing.

O naše vozy je vždy postaráno

Všechna vozidla naší firmy Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix jsou opatřena dálniční známkou pro jízdu po České republice. Dále mají zaplacenou silniční daň, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění i povinné ručení. Nulovou spoluúčast je možno sjednat.

Jako bonus pro naše klienty nabízíme možnost zapůjčení dalšího vybavení: dětské autosedačky, GPS navigace s mapami celé Evropy, v případě stěhování máme k dispozici rudlíky, popruhy a další vybavení, které vám zjednoduší náročný převoz věcí a usnadní život.

Jak nás nejlépe kontaktovat?

Naši společnost Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

I vy se můžete stát jedním z mnoha spokojených zákazníků, kteří mohou Dodávky Fénix s klidným svědomím doporučit svým přátelům, známým i rodinným příslušníkům. Kdykoli vám budeme ochotně nápomocni a usnadníme vám cestu, ať vás zavede kamkoli po České republice nebo Evropské unii. Neváhejte se obrátit na naši spolehlivou a profesionální půjčovnu.