SKLADOVÁNÍ

Doplňkovou službu skladování nejčastěji využívají klienti, kteří provádí rekonstrukci bytu, rekonstrukci bytového jádra či rekonstrukci kanceláře. Skladování lze zajistit na dobu několika dnů až několika měsíců. Skladujeme především nábytek a vybavení kanceláří.

VÝKUP

Nabízíme rovněž možnost odkupu věcí, které již nepotřebujete, ale mohly by se hodit někomu jinému. Vykupujeme nábytek, elektroniku, trezory, sportovní vybavení a starožitnosti.

DEMONTÁŽ NÁBYTKU

Naši stolaři rádi provedou odbornou demontáž nábytku před plánovaným stěhováním nebo přímo v den stěhování (dle složitosti a množství). Rovněž jsme schopni provést odbornou montáž nábytku v kanceláři i bytu po provedeném stěhování či montáž nábytku při jeho dovozu z obchodních domů.

INSTALACE ELEKTRONIKY

Ve spolupráci se specialisty stěhujeme rovněž kanceláře vybavené počítači a servery. Jsme schopni provést zálohování dat, stěhování i odborné zapojení přístrojů do chodu.

ODVOZ ODPADU

Standardně kromě stěhování nabízíme také odvoz a ekologickou likvidaci odpadu v ekodvorech, spalovnách či skládkách. Železo, šrot, papír, dřevo a nábytek rovněž vykupujeme.